Yayınlar

Oto deri ve kumaş tamiri işlerinde hatasız ve kaliteli işçilikle en uygun fiyat garantisi veren Oto Döşemeyi tercih eden müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz.

Genelde oto döşeme kumaşları sigara yanığı ve kullanıma bağlı olarak yıpranabilmektedir. Bu yıpranan kumaşlar ancak muadil oto koltuk kumaşı veya kapı döşemesi kumaşı ile değiştirilebilir.

Oto tavan döşeme ve yenileme işlerinde kaliteden ödün vermeden minimum kar ile çok iş yapmayı görev edindik

Oto deri döşemede derisinden ipliğine kadar kullandığımız bütün ürünlerin orjinal ve aynı kaliteli olmasına özen gösteriyoruz.

Oto kumaş döşeme işlerinde dünyaca isim yapmış markalardan seçtiğimiz kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Kullandığımız tüm ürünlerin orjinal ve aynı kaliteli olmasına özen gösteriyoruz.

Deri direksiyon kaplama işlemi ithal kalite standartlarına uygun 1. sınıf deriler ile yapılır. Aracınızın derili ya da plastik direksiyonları orjinaline en uygun şekilde firmamız tarafından kaplanmaktadır

Oto Döşeme hizmetlerinde, uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz

Tüm araçların deri körük ve topuz yenileme işlemi firmamız tarafından orjinaliyle bire bir şekilde ya da kendi zevkinize göre kısa bir süre içinde yapılmaktadır.